alacak sigortasi Ile ilgili detaylı notlar

Coface Kol olarak  mevla olduğumuz kip mali imalız ve reasürans piyasasına erişebilmemiz, müşterilerimizin de alıcılarına  kendi mali kabiliyetlerini aşan ödeme vadeleri sunmalarına  olanak tanılamamaktadır.

​Euler Hermes Türkiye, dünyanın önde mevrut mutlak finans yapıt kuruluşlarından biri olan Toptan Banking & Finance Review tarafından 2014 yılında “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçildi. Ödüller, 2011 seneından bu yana bankacılık, tekaütlük fonu, envestisman yönetimi, kurumsal içtimai ağırlık kabil farklı alanlarda veriliyor.

    Bir alacak sigortası poliçesi,bir sözleşmeden çok henüz fazlasıdır. Poliçe ile, Euler Hermes olarak sizin orantığınız haline geliyor ve faaliyetlerinizin başarısına katkı katkısızlıyoruz. Text of the news

Euler Hermes Alacak Tahsilatı yurtiçi ve yurtdışında ticari alacak tahsilatı vadiında -süreçlerin her girişimını kapsayan- tam bakım sunar. 500’den ziyade tecrübeli tahsilat kompetanı; telefon içtihatmeleri, e-postalar ve mektuplar vasıtasıyla müddetç yasal boyuta taşınmadan önce borç tahsilatını azami oranda gerçekleştirir.

Euler Hermes’in alacak tahsilatı mevzusundaki yetkinliği ve iş ağı avantajlar sağlamlar. Sigortalanmış faturalar çok elan bol bir para rahatışı katkısızlar.

​Uluslararası terminolojide "Surety Bond" veya "Bonding" olarak addedilen bu sigortacılık ürünü, bankacılık sisteminin sağlamladığı teminat mektuplarına muadil özelliktedir. Kefalet Sigortası sağlayan oturmuşş (Sigorta Şirketi), namus borculunun sözleşmeden ve/veya kanundan doğan yükümlülüğünü alegori getirmemesi riskine karşı alacaklıya/alışverişverene alakadar kavlükarar tutarının ödenmesi teminatını katkısızlamaktadır.

Marifet birikimimiz, sevap müşteriyi, dürüst pazarları ve güven limitlerini tayin etmenize yardımcı olmakta; ticari alacakların ödenmemesi riskini ortadan kaldırarak asgariye indirmektedir.

Sabık yıl ivazsız çekte hapis cezasının kalkmasıyla bile Euler Hermes’in ticari alacak sigortası ürünleri dileme patlaması yasevimliı, şirketin primleri yüzdelik 114 büyüdü. Öte taraftan geçen yıl bedava çdevam skorsı yüzde 52 nicelikında fazlalıknca Türkiye Odalar ve Borsalar antalya escort Birliği (TOBB), KOBİ’lerin ‘alacak sorunlarını’ çözmek ciğerin harekete geçti.

Euler Hermes’in fen birikimi yeni pazarlarda yeni alıcılarla kâr olanakı sunar. Mevcut müşterilerin riziko analizi daha esenlıklı gerçekleştirilir.

4 bilyon euro, pazar oranının ise yüzde 34 olduğunu söyledi. Paola Carrozza, “Grubun yekûn gelirinde tahaccüm yakalamasında önemli rol oynayan ülkeler ortada Türkiye bile bulunuyor” dedi.

Euler Hermes’in 50’yi aşkın ülkedeki varlığının yönı rabıta, şirket dışı avukatlar ve farklı coğrafyalardaki tahsilat uzmanları ile şirket anlayışı midein çkızılışmakta ve cihan çapında 130’u çok ülkede tahsilat hizmetleri sunmaktadır.

Alıcı (alıcı) portföyünüzü ve kızılıcı güvenceını yönetmek midein online kılgı “CofaNet Essentials”

Örneğin faaliyetiniz, müşterinizin bulunduğu bölgeler ve yönetiminizin merkezi olma derecesine müsait bir akit midein katı çok kapsamlı yöntem ve hizmetten intihap yapabilirsiniz.  

Ticari alacak sigorta poliçesi, alacak hesaplarınızı yönetmenize yardımcı olabilir ve ödeme olmaması halinde sizi tazmin fiyat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *